English|فارسي      امروز: شنبه ٢٧ دی ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان نهم طرح‌هاي گرنت پژوهشگران فرهیخته (مرداد‌ماه ١٣٩۹)

بدین‌وسیله فراخوان نهم طرح‌هاي گرنت پژوهشگران فرهیخته (مرداد‌ماه ١٣٩۹) مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (NIMAD) را به استحضار می‌رساند. در این راستا، سامانه مديريت پژوهش مؤسسه (http://rms.nimad.ac.ir) از روز اول مرداد لغایت ۱۵ شهریور‌ماه ۱۳۹۹ آماده ثبت طرح‌هاي پژوهشگران واجد شرایط (پژوهشگران دانشگاه‌های علوم پزشکی و سازمان‌های وابسته به وزارت بهداشت در کشور که تا روز اول مرداد سالجاری براساس بانک اطلاعاتی Scopus دارای H-Index برابر با ۲۰ و بالاتر (با حذف خوداستنادی و نیز مقالات پرنویسنده) باشند) است.

لازم به تذکر است این مهلت تمدید نخواهد شد.

اطلاعات بیشتر در بخش گرنت‌‌های تحقیقاتی/ گرنت پژوهشگران فرهیخته در وب سایت مؤسسه به نشانی http://nimad.ac.ir قابل دسترس است.

برای اطلاع از فهرست افراد واجد شرایط به سامانه http://isid.research.ac.ir مراجعه نموده و با انتخاب نام دانشگاه، اعضای هیأت علمی آن دانشگاه که براساس بانک اطلاعاتی Scopus دارای H-Index برابر با ۲۰ و بالاتر هستند را فهرست نمایید. سپس با انتخاب گزینه «حذف استنادات/ خود و نیز روشن‌نمودن دکمه حذف مقالات پرنویسنده» در نوار ابزار بالای جدول اسامی، فهرست را استخراج نمایید. اگرچه فهرست افراد واجد شرایط روز اول مرداد در سایت مؤسسه منتشر خواهد شد.
لازم به ذکر است طبق شرایط جدید این گرنت، هر متقاضی در آن واحد می‌تواند حداکثر دو گرنت پژوهشگر فرهیخته در حال اجرا در مؤسسه نیماد داشته باشد. لذا چنانچه افراد واجد شرایط یک گرنت در حال اجرا داشته باشند می‌توانند طرح پژوهشی جدیدی را برای دریافت گرنت دوم ارایه نمایند.


١١:٤٤ - شنبه ٢٨ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٣١٨٥٤    /    تعداد نمایش : ٢٩٩٨