72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > دکتر سهراب حیدری: موضوعات مطرح شده در مجمع باید مشکلات اساسی و مهم مردم شهرستان باشد/از زیاده گویی باید پرهیز نموده و بیشتر عمل کنیم
صفحه اصلی | دوشنبه ٠٧ مهر ١٣٩٩
شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب در خدمت تک تک شهروندان گرامی آخرین اخبار ما را در این سایت ببینید
اخبار > دکتر سهراب حیدری: موضوعات مطرح شده در مجمع باید مشکلات اساسی و مهم مردم شهرستان باشد/از زیاده گویی باید پرهیز نموده و بیشتر عمل کنیم


 


به گزارش کریمی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب اولین جلسه هماهنگی درون بخشی برگزاری دومین مجمع سلامت شهرستان میاندوآب صبح روز دوشنبه 4 آذر ماه 98 با حضور دکتر حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، مهندس داراب کارشناس معاونت امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، دکتر غفاری رئیس مرکز بهداشت و همچنین روسا و مدیران داخلی و مترونهای بیمارستانهای عباسی و حضرت فاطمه وکارشناسان امور اجتماعی و بهداشت محیط، مسئولین حراست و روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب در محل سالن کنفرانس بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه این شهرستان تشکیل شد.
مهندس داراب در این نشست، ضمن بیان کلیاتی در خصوص مجمع سلامت شهرستان و زمان برگزاری اولین مجمع سلامت شهرستان میاندوآب ( تا 40 روز آینده) در خصوص ضرورت برگزاری این مجمع و دستورالعملهای این دوره از مجمع سلامت را اظهار داشت و گفت: دستورالعملهای مجمع سلامت استان آذربایجان غربی یکی از جامع ترین و کاربردی ترین موارد را دارا میباشد که به تایید وزارت نیز رسیده است.
وی ادامه داد: در مجمع سلامت شهرستان باید اعضائ کمیته اجرایی مشخص و وظایف هر کدام در راستای برگزاری هر چه بهتر این مجمع تعیین گردد.
دکتر حیدری در ادامه این جلسه بر موضوعات مطرح شده در مجمع اشاره و گفت: موضوعات و مباحث مجمع باید مشکلات اساسی و مهم مردم شهرستان باشد، طوریکه موضوعات مطرح شده کم، ولی در عین حال گامی بزرگ در محوریت کاستن مشکلات مردم شهرستان باشد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب اظهار داشت: با توجه به اینکه 20 درصد از سهم سلامتی مردم از طریق تأمین خدمات بهداشتی درمانی قابل جبران است و 80 درصد تعیین کننده های موثر بر سلامت انسانها در شرایط محیط اجتماعی و اقتصادی آنها شکل می گیرد و نیازمند همکاری و مشارکت سایر ادارات می باشد بنابراین جلب همکاری کلیه ارگانهای دولتی و غیردولتی در برگزاری مجمع سلامت نیز مورد نیاز می باشد. طوریکه ادارات و موسساتی که در امر سلامت مردم دخیل هستند باید در مجمع حاضر بوده و از پتانسلهای آنها در جهت ارتقا سطح سلامت مردم استفاده نمود.
دکتر سهراب حیدری همچنین از افراد صاحب منبر، اشخاص و خیرهایی که میتوانند بر سلامت مردم تاثیر گذاشته و سطح سواد سلامت را در جامعه بالا ببرند و ما را در بهبود و ارتقائ شاخصهای سلامت یاری نمایند، نیز دعوت تا در مجمع سلامت شهرستان حضور پر رنگی داشته باشند.
سپس اعضای دعوت شده در این جلسه نکته نظرات خود را اعلام داشته و به بحث و گفتگو پرداختند.
شایان ذکر است اولین مجمع سلامت شهرستان میاندوآب آبان ماه1397 در این شهرستان برگزار گردید.
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب

 


خروج