١٧:٢٩ - چهارشنبه ٢٢ تير ١٤٠١

پیام تبریک مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه به مناسبت روز فناوری اطلاعات
روز ۲۲ تیرماه زاد‌روز محمد بن موسی خوارزمی، دانشمند و حکیم فرزانه ایرانی به نام «روز فناوری اطلاعات» نامگذاری شده است تا با تأسی از نام و یاد پایه گذاران تمدن این مرز و بوم، تاریخ پرافتخار ایران اسلامی رنگ و بوی تازه‌ای گیرد.
١١:٥٥ - دوشنبه ٣٠ خرداد ١٤٠١

فراخوان تحقيقات در حوزه كوويد-١٩
بااحترام، به پیوست تصویر نامه شماره ٠٦/٠٥مورخ ٢ می ٢٠٢٢ دفتر نمایندگی سازمان جهانی بهداشت در خصوص فراخوان ارائه پروپوزال و اعطای گرنت مخصوص در زمینه تحقیقات کووید-١٩ در منطقه شرق مدیترانه برای سال ٢٠٢٢ ،جهت استحضار ایفاد میگردد.
١٢:٣٧ - چهارشنبه ٣١ فروردين ١٤٠١

برگزاري دوره آموزشي عمومي به مناسبت ماه مبارك رمضان
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با همکاری مدیریت منابع انسانی دانشگاه در نظر دارد جشنواره فرهنگی – آموزشی در قالب دوره آموزشی عمومی و کتابخوانی برای کلیه کارکنان دانشگاه (کارکنان و مدیران ) به شرح جدول ذیل برگزار نماید.
٠٨:٣٧ - شنبه ٢١ اسفند ١٤٠٠

آغاز فرایند انتخاب پژوهشگر برتر و پژوهشگر جوان برتر سال 1400
مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی، فرایند انتخاب پژوهشگر برتر و پژوهشگر جوان برتر سال1400 را در حوزه آموزش پزشکی اعلام کرد.
١١:٤٨ - دوشنبه ٩ اسفند ١٤٠٠

برگزاری رویداد رویداد U-med talk
رویداد U-med talk یک دوره ی مجازی- آنلاین می باشد که با تدریس اساتید متخصص، به مدت 10 روز از تاریخ 14 اسفند لغایت 24 اسفند 1400 برگزار خواهد شد. این دوره با الهام از گفتگوهای علمی رایج در دنیا و با هدف اصلی ارتقای مهارت های شرکت کنندگان در اصول حرفه ای و آکادمیک و اصول ارائه ی علمی بر پایه ی چهار حیطه ی پژوهشی زیر فعالیت خواهد کرد ...

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>