درب اصلی ورودی دانشگاه علوم پزشکی
تاریخ : 01 خرداد 1403 ساعت : 04:27:43
لوگوی شعار سال
  • 1403/02/08 - 14:07
  • - تعداد بازدید: 401
  • - تعداد بازدیدکننده: 368
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZNE7
به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

برگزاری روز بین الملل دانشگاه همزمان با ششمین روز از هفته سلامت

روز پنجشنبه ششم اردیبهشت ماه سالجاری همزمان با ششمین روز از هفته سلامت اولین مراسم روز بین الملل دانشگاه با حضور ابراهیمی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری، دکتر ولی زاد ریس دانشگاه، حجت الاسلام طاهری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر فتاحی معاون فرهنگی، دکتر فریدونی سرپرست پردیس بین الملل، دکتر عاصمی مدیر امور بین الملل دانشگاه، دکتر فتحی معاون تحقیقات موسسه رویان، محمدی مسئول امور کنسولی دانشجویان استان و جمعی از مدیران و مسئولان استانی و دانشگاهی و جمعی از دانشجویان بین الملل برگزار گردید.
ابراهیمی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری در این مراسم به اهمیت روابط استان با کشورهای همسایه اشاره کرد و توسعه این مراودات را جزو اهداف استاندار عنوان کرد.
دکتر ولی زاد رییس دانشگاه علوم پزشکی ضمن تاکید بر اهمیت بین المللی سازی دانشگاه به ارایه گزارشی از اقدامات دانشگاه در تحقق این هدف پرداخت.
وی یادآور شد: طی دو سال اخیر تعداد دانشجویان بین الملل دانشگاه بیش از دو برابر شده و به بیش از 470 نفر رسیده است.
وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی و مراکز درمانی استان در حوزه توریست سلامت نیز به دست آوردهای با ارزشی دست یافته است و ارایه خدمات درمانی به بیش از ۳ هزار نفر از بیماران ۲۰ کشور خارجی، نشان از جایگاه دانشگاه علوم پزشکی استان در امر آموزش و درمان کشور می باشد.
حجت الاسلام طاهری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در این مراسم بر اهمیت وحدت بین جوامع اسلامی اشاره کرد و حضور دانشجویان از ملیت های مختلف را در این مراسم، جلوه ای از این وحدت دانست.
در ادامه مراسم دکتر روح الله فتحی معاون آموزشی پژوهشگاه رویان، ضمن تقدیر از موفقیت های دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در عرصه بین المللی سازی از برگزاری سومین کنگره بین المللی وانا(کشورهای غرب آسیا و شمال آفریقا) از ۲۷ لغایت ۲۸ اردیبهشت ماه سالجاری در استان آذربایجان غربی خبر داد.
تقدیر از دانشجویان برتر و فعال در حوزه های علمی، فرهنگی و ورزشی پایان بخش این مراسم بود.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,آخرین اخبار,گالری
  • کد خبر : 5290
کلمات کلیدی
سامان تواضع
خبرنگار

سامان تواضع

تصاویر

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
تنظیمات قالب