درب اصلی ورودی دانشگاه علوم پزشکی
تاریخ : 27 فروردین 1403 ساعت : 05:26:32
لوگوی شعار سال
  • 1402/05/31 - 12:26
  • - تعداد بازدید: 794
  • - تعداد بازدیدکننده: 780
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا

سمینار مشترک دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و انجمن کولوپروکتولوژی ایران

به گزارش پایگاه خبری وبدا آذربایجان‌غربی، سمینار مشترک دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و انجمن کولوپروکتولوژی ایران با حضور جراحان کولورکتال، جراحان عمومی، متخصصان داخلی و گوارش، متخصصین زنان، پزشکان عمومی و پرستاران صبح 19 مرداد در ارومیه آغاز به کار کرد.

 سمینار بیماریهای آنورکتال طی دو روز نوزدهم و بیستم مرداد در سالن آمفی‌تئاتر بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه در موضوعات درمان فیشر، هموروئید، آبسه و فیستول آنال، یبوست، ترومای آنورکتال و پرولاپس رکتوم با حضور اساتید مجرب و جراحان کلورکتال کشور انجام گرفت.

همچنین کارگاه مراقبت از استومی ویژه پرستاران در حاشیه این سمینار ویژه علاقمندان برگزار گردید.

 دکتر ناصر مسعودی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی در مراسم افتتاحیه سمینار آنورکتال طی سخنانی اظهار داشت: این سمینار که به صورت مشترک با انجمن کولوپروکتولوژی ایران برگزار می‌شود دارای ۱۰ امتیاز بازآموزی آموزش مداوم برای شرکت کنندگان است.

دکتر امیر کشوری جراح کلورکتال و رئیس انجمن کولوپروکتولوژی ایران نیز از دیگر سخنرانان افتتاحیه این سمینار، اظهار داشت: انجمن کولوپروکتولوژی در شهرهای بزرگ فعالیت دارد و ارومیه هم یکی از آنهاست؛ ارومیه شهر علم پزشکی بوده و امید است این سمینار در راستای ارائه جدیدترین مقالات درمان بیماری‌های آنورکتال موثر واقع شود.

دکتر فخرالسادات انارکی جراح کلورکتال و معاون آموزشی انجمن کولوپروکتولوژی نیز در این سمینار، افزود: این سمینار با محوریت کلورکتال و کولوپروکتولوژ برگزار می شود.

وی، ابراز کرد: موضوعات در پنج محور برگزار می‌شود و گروه‌های هدف حاضران در برنامه جدیدترین یافته‌های علمی را مطرح می کنند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,آخرین اخبار
  • کد خبر : 19
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
تنظیمات قالب