درب اصلی ورودی دانشگاه علوم پزشکی
تاریخ : 01 خرداد 1403 ساعت : 05:12:37
لوگوی شعار سال
  • 1402/08/14 - 11:22
  • - تعداد بازدید: 1893
  • - تعداد بازدیدکننده: 1826
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZLk
به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

فاصله پرداختی ناشی از دستورالعمل جدید تعرفه گذاری خدمات پرستاری است و دانشگاه تا پایان هفته جاری آن را ترمیم می کند

دکتر مسعودی معاون درمان دانشگاه در مصاحبه با خبرنگار وب دا در خصوص توزیع عادلانه تعرفه گذاری خدمات پرستاران گفت: پیرو نشستی که در خصوص روند توزیع تعرفه گذاری پرستاری با همکاران گروه پرستاری امروز 14 آبان 1402 در بیمارستان امام خمینی(ره) داشتیم، جلسه ای با حضور رئیس دانشگاه، معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی دانشگاه ،مدیریت پرستاری و گروه اقتصاد درمان دانشگاه برگزار گردید مقرر شد در خصوص ترمیم فاصله پرداختی از طریق منابعی که در اختیار دانشگاه هست اقدام شود.
وی افزود: هرچند قبلا نیز دانشگاه در خصوص اصلاح روند دستورالعمل تعرفه گذاری چندین نوبت با وزارت بهداشت و درمان مکاتبه کرده است ولی همچنان پیگیر هستیم تا ان شاء الله توزیع عادلانه بین همکاران پرستار صورت گیرد و پرستاران گرانقدر به حق و حقوق خود برسند.
این مقام مسئول در ادامه گفت: طی تماسی که با معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی داشتیم این مجوز اخذ گردید تا بتوانیم برای پرستاران بخشهایی که بعلت ضعف درقسمتهایی از دستورالعمل مربوطه و بر اساس سامانه کارآمد فاصله پرداختی زیادی داشتند این ترمیم انجام گیرد و تا پایان هفته جاری پرداخت شود.
دکتر مسعودی تصریح کرد : در تماس تلفنی که با دکتر عبادی معاون پرستاری وزارت بهداشت داشتیم ایشان این قول را داد که ورژن های بعدی برنامه کارآمد بگونه ای طراحی خواهد شد که مشکلات فعلی را نداشته باشد و موارد خودبخود اصلاح شوند .
معاون درمان دانشگاه همچنین گفت: اعتراضات منطقی همکاران پرستار را قبول داریم و در راستای حل این مشکلات تلاش خود را خواهیم کرد ولی این موضوع نباید روند خدمت رسانی به بیماران را تحت الشعاع قرار دهد.

دکتر مسعودی در ادامه افزود: دانشگاه علوم پزشکی همواره خود را در پرداخت معوقات پرسنلی متعهد و پیگیر دانسته و حل مشکلات معیشتی همکاران را وظیفه خود می داند بطوریکه شاهد کاهش فاصله پرداختی ها در این مدت از ۱۴ ماه فاصله به ۴ الی ۵ ماه هستیم .

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,آخرین اخبار,گالری
  • کد خبر : 158
کلمات کلیدی
علی افشانی
خبرنگار

علی افشانی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
تنظیمات قالب