درب اصلی ورودی دانشگاه علوم پزشکی
تاریخ : 01 خرداد 1403 ساعت : 04:07:00
لوگوی شعار سال
  • 1403/02/11 - 17:28
  • - تعداد بازدید: 293
  • - تعداد بازدیدکننده: 283
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZUJ7
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا

پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان به مناسبت روز معلم و استاد

بسم الله الرحمن الرحیم

 با درود بر پیامبر اکرم (ص) و خاندان پاک و مطهر ایشان

  سپاس یگانه معبودی را سزاست که آدمیان را به دانش و خرد بر عالمیان سروری بخشید و راهنمایانی از میان ایشان برانگیخت تا تعلیم دهند و تربیت کنند و تعالی بخشند روح بلندی را که او در وجود انسان دمید و برافروزاند شعله های عشق را که امانت اوست در دل اشرف مخلوقات که شایسته این امانت بود.

دوازدهم اردیبهشت ماه فرصتی است ارزشمند برای قدردانی از مقام انسانهای والا که عاشقانه و صادقانه در عرصه ی  تعلیم و تربیت همت می گمارند. آموزش رکن رکین تعالی و توسعه دانشگاه بوده و اساتید محترم در تعلیم و تربیت که از شئون الهی است در شکل دهی نظام علمی ، فرهنگی و سلامت نقشی بی بدیل دارند.

تعلیم و تعلم از شئون الهی است و اساتید یکی از ارکان توسعه کشور در شکل دهی  نظام علمی و فرهنگی جامعه نقشی ماندگار دارند و البته جایگاه ویژه اساتید دانشگاه های علوم پزشکی از آن جهت که علاوه بر کرسی تدریس و تعلیم بر  مسند تحقیق و پژوهش در حیطه سلامت جامعه و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی نیز تکیه دارند جایگاهی ویژه و دارای ارزش مضاعف است.

 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و شهدای والا مقام سنگر مقدس تعلیم و تربیت، فرارسیدن روز معلم و استاد را به همه اساتیدمعزز، تلاشگر، متعهد و سخت کوش در استان و بویژه در دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی تبریک و تهنیت عرض نموده  و موفقیتهای شما بزرگواران را در خدمت به رشد و بالندگی میهن عزیز اسلامی، از درگاه خداوند دانایی بخش مسئلت دارم .

 

دکتر محمدامین ولی‌زاد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی

و خدمات بهداشتی درمانی استان آذربایجان‌غربی

 

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,آخرین اخبار,گالری
  • کد خبر : 5524
کلمات کلیدی
رعنا خیاط خویی
خبرنگار

رعنا خیاط خویی

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
تنظیمات قالب