درب اصلی ورودی دانشگاه علوم پزشکی
تاریخ : 31 فروردین 1403 ساعت : 05:11:14
لوگوی شعار سال

امضاء تفاهم نامه همکاری های مشترک دانشگاه علوم پزشکی استان با سازمان نظام پرستاری عراق

روز سه شنبه سوم بهمن ماه سالجاری دکتر فراس علی شاکر رئیس سازمان نظام پرستاری عراق و دکتر فاروق عدنان یوسف الهاشم رئیس نظام پرستاری استان ناصریه عراق، در دانشگاه علوم پزشکی استان حضور یافتند .

دکتر ولی زاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در این نشست، با ارائه توضیحات اجمالی از تاریخچه، امکانات و توانمندی های دانشگاه، از آمادگی دانشگاه علوم پزشکی استان برای برگزاری دوره های مختلف آموزشی برای دانشجویان و کارمندان حوزه سلامت عراق خبر داد.

 

 

مقام عالی سلامت استان همچنین به امکان توسعه پروژه های تحقیقاتی مشترک و ارتقاء همکاری های طرفین در حوزه توریسم درمانی اشاره کرد و افزود: توسعه این همکاری ها می تواند گامی موثر در ارتقاء آموزش و سلامت ملت عراق باشد.

دکتر فراس علی شاکر، رئیس نظام پرستاری عراق هدف از این سفر را مشاهده میدانی از امکانات و توانمندی های دانشگاه علوم پزشکی استان عنوان کرد و گفت: افزایش جمعیت کشور عراق باعث شده است تا نظام پرستاری عراق برنامه های خوبی را از قبیل آموزش جوانان عراقی در ایران برنامه ریزی کند و ابراز امیدواری کرد که با گسترش روابط طرفین شاهد توسعه و ارتقاء کمی و کیفی در حوزه پرستاری و مامایی کشور عراق باشیم.

 

عقد تفاهم نامه همکاری در خصوص ارائه خدمات آموزشی توسط دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی و برگزاری دوره های کوتاه مدت در حوزه های پرستاری و مامایی برای دانشجویان و کادر درمان عراق پایان بخش این نشست مشترک بود.

 

کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

امید پورمند
عکاس

امید پورمند

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
تنظیمات قالب