درب اصلی ورودی دانشگاه علوم پزشکی
تاریخ : 01 خرداد 1403 ساعت : 05:21:12
لوگوی شعار سال

جشن روز کارگر

16 اردیبهشت ماه 1403 جشن روز کارگر با حضور دکتر ولی زاد رئیس دانشگاه و شبانی معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی و جمعی از مسئولین و خدمات ستادی و  مراکز آموزشی درمانی ، واحدها و دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی در سالن ابن سینا برگزار گردید.

 شبانی در این مراسم به نقش مهم این اقشار در ساختار هر مجموعه تاکید کرد و افزود: هر پروژه یا عملکردی بدون در نظر گرفتن کل مجموعه امکان پذیر و موفق نیست و تک تک افراد باعث توفیق یک مجموعه شده و ساختار آن مجموعه رو به پیشرفت می باشد.

وی افزود :ما همچنان سعی بر حل شدن مشکلات معیشتی این عزیزان را داریم.

حجت الاسلام مددی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در این مراسم طی سخنانی بر اهمیت جایگاه کار و کارگر در دین اسلام پرداخت و نقش کارگران را در نیل به شعار جهاد تولید و مشاکتهای مردمی بسیار مهم دانست .

در ادامه کاظمی مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه ضمن تبریک این روز به تمامی همکاران با ایراد سخنانی به عملکرد این مدیریت در سال 1402  از جمله :استفادههمکاران دانشگاه  از زائر سرای مشهد مقدس و مامور سرای تهران، معرفی همکاران جهت استفاده از تسهیلات بانکی، تجهیز واحدهای اقامتی، استفاده همکاران از سالن ورزشی و امکانات رفاهی، برگزاری مسابقات ورزشی و ... پرداخت.

اجرای تک نوازی ویولن ، موسیقی، مسابقه و برنامه های شاد متنوع از برنامه های دیگر این مراسم بود.

 در پایان این مراسم با اهداء لوح از  همکاران محترم خدماتی نمونه واحدهای تابعه دانشگاه  تقدیر به عمل آمد.

 

کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

رعنا خیاط خویی
عکاس

رعنا خیاط خویی

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
تنظیمات قالب