١٥:٥٣ - يکشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٢

اعلام زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام بهورز
پیرو آزمون پذیرش و استخدام بهورزی مورخ 19/12/1401 از کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول دعوت بعمل می آید در زمان و مکان مشخص شده در جدول ذیل جهت انجام مصاحبه حضور یابند...
٠٩:٣١ - سه شنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٢

برگزاری کلاس پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویی حیطه کار آفرینی
برگزاری کلاس پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویی حیطه کار آفرینی روز دوشنبه مورخ 20/02/1402 از ساعت 15- 13 در سالن مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی EDC با حضور دکتر آرش امین پور مسئول حیطه کارافرینی و دکتر اسحاق مرادی مسئول المپیاد دانشجویی و جمعی از دانشجویان بصورت حضوری و مجازی برگزار گردید.
١٨:١٦ - يکشنبه ١٧ ارديبهشت ١٤٠٢

پیام تبریک مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه به مناسبت روز فناوری اطلاعات سلامت
فناوری اطلاعات سلامت و مدارک پزشکی از جمله با ارزش ترین منابع در راستای برنامه ریزی و تصمیم گیری‌ها در تمامی عرصه های بالینی و مدیریتی می‌باشد. امروزه با توسعه سیستم های اطلاعاتی در تمامی ارکان نظام سلامت، بیش از پیش شاهد نقش ارزنده این رشته در پویایی و رشد سازمان‌ها هستیم.
١٦:٠٥ - شنبه ١٦ ارديبهشت ١٤٠٢

اعلام لیست قبولین دو برابر ظرفیت آزمون استخدام بهورزی مورخ 19/12/1401
ضمن تبریک به قبول شدگان آزمون بهورزی مورخ 19/12/1401 به اطلاع می رساند لیست قبولین به شرح فایل پیوستی در ذیل اطلاعیه قابل دریافت می باشد.
٠٩:٥٥ - سه شنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠٢

برگزاری جشنواره اتا
جشنواره اتا (اشتراک گذاری تجربیات ارزشمند در پاسخگویی اجتماعی) در سه سطح اعضای هیات علمی،دانشجویان و کارکنان دانشگاهها و دانشکده های کلان منطقه دو کشور برگزار می شود .

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>